ZERO TOLERANCE sa hlásia o slovo

Zero Tolerance - Nádej

Nu-metalová partia ZERO TOLERANCE prichádza s várkou nových informácii. Do sveta vypustili nový videoklip k piesni „ Laurent Binet“, ktorá sa bude nachádzať na chystanom novom albume „Nádej“. O klipe a albume vám toho viac prezradí samotná kapela.

Zero Tolerance - Nádej

Zero Tolerance – Nádej

Povedzte nám niečo o sebe a chystanom albume…

Sme nu metal/HC kapela z mesta Topoľčany. Naše začiatky siahajú do roku 2010, od kedy sa aj priebežne nahrávali skladby. Až v roku 2016 sme vypustili prvý videoklip na skladbu „War is time a bomb“. V marci 2018 vyšiel druhý videoklip s názvom „Death is still on the alert“ a v septembri toho istého roku, sme všetky dovtedy nahrané skladby hodili na jedno CD, ktorého názov je prostý „ZERO TOLERANCE“.
Náš aktuálne nový album s názvom „Nádej“ sme nahrávali v auguste 2020 a uzrie svetlo sveta cca na jar roku 2021.

Všetky skladby sú už na komplet hotové, v podstate sa čaká už len na „kozmetické“ úpravy.
Nahrávali sme v štúdiu TOOLS v Chynoranoch, neďaleko Topoľčian, ktorého majiteľom je sám BRUNNO ORAVEC. Ten nám to všetko nahral a porobil všetko potrebné. Touto cestou mu samozrejme veľmi pekne ďakujeme a pozdravujeme.

Názvy skladieb:

1. Laurent Binet
2. Asociál
3. Hráč
4. Štát
5. Spomienka
6. Sloboda
7. Dosť
8. V klietke

Nedávno ste do sveta vypustili videoklip k piesni „Laurent Binet“. Čo nám o ňom viete prezradiť?

Videoklip s názvom „Laurent Binet“ vznikol v decembri roku 2020 z dôvodu prezentácie nového albumu „Nádej“. Aby sa vedelo, že sme úplne nespali.
Navyše je to úvodná skladba nášho nového albumu, ktorá je nekompromisná ako hudbou tak aj textom, takže to bola jednoznačná voľba.
Názov skladby je vlastne meno spisovateľa, ktorý napísal knihu o prominentnom nacistovi zvanom pražský mäsiar a kat, ktorej názov zaznie aj v refréne. Skladba je vlastne inšpirovaná obsahom tejto knihy, ktorá je podľa pravdivej udalosti z mája 1942.
Natáčalo sa výlučne iba v interiéri.
Videoklip nám zmajstroval kamarát Juraj Filipeje, ktorí nám takisto pomohol aj pri vzniku nášho posledného klipu z marca 2018. Takže veľká, veľká vďaka.

Linky na kapelu:
http://www.zerotolerance.estranky.sk
http://bandzone.cz/zerotolerance
https://www.facebook.com/Zero-Tolerance-1585290711734138
https://www.youtube.com/channel/UCzyUoWEflXrSwJHoWEAIREA

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.