ZERO TOLERANCE a ich klip

Zero Tolerance

Nu metalovo ladení Topolčania ZERO TOLERANCE natočili videoklip k piesni „Death is still on the Alert“. Tak sme pozisťovali pár informácií.

Zero Tolerance

Zero Tolerance

Ako prišiel nápad natočiť videoklip a o čom pojednáva?

Myšlienka natočiť tento klip, vznikla hlavne z dôvodu prezentácie kapely. Klip bol nasadený napríklad aj do hitparády nitrianskej regionálnej televízie. Názov skladby vlastne vypovedá sám za seba. Death is still on the Alert = Smrť je stále v strehu. Na každého z nás, každý deň a všade, číha smrť. Dnes sme tu a zajtra už nemusíme. O tom to celé je. Pôvodná myšlienka bola, že klip bude korešpondovať s témou textu. Nakoniec, sme sa ale rozhodli, že to celé zjednodušíme a tak v klipe z pôvodnej myšlienky napokon zostali len tie šmátrajúce ruky, ktoré majú značiť, že smrti sme každý stále na dosah. Svoje ruky nám „požičali“ naši komparzisti, ktorým touto cestou ešte raz ďakujeme za pomoc.

Kde ste natáčali a kto stál za tým?

Natáčalo sa u nás v skúšobni a v areáli, v ktorom sa skúšobňa nachádza. Čo sa týka videa, celé to natočili, postrihali a nasvietili kamoši z Destiny Production, ktorí sa v súčasnej dobe bavia svojím YT kanálom DENNE POGY 2.0. Taktiež nám pomohli aj s réžiou.

Linky na kapelu:
http://www.zerotolerance.estranky.sk
http://bandzone.cz/zerotolerance
https://www.facebook.com/Zero-Tolerance-1585290711734138
https://www.youtube.com/channel/UCzyUoWEflXrSwJHoWEAIREA

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.