Zabíjačka v Trnave! Prevalí sa vlna brutal death metalu!

Flesh Warm-up Party

Tracriomy, Craniotomy, Obsolete Incarnation, Vulvodynia, 1. máj 2017, Artklub, Trnava

Flesh Warm-up Party

Flesh Warm-up Party

Máte radi drastické tempá, riffy ako keby rezané motorovou pílou a vokál ako z poriadneho chlieva? Ak áno, tak v Trnave na sviatok práce sa pre vás chystá poriadna zabíjačka na štýl brutal death metalu!

Vystúpia samé luxusné a masakrálne kapely! Headlinerom večera bude VULVODYNIA. Mladá kapela, no zato poriadne krvilačná! Hudobne by sa dala označiť ako moderný brutal death metal, čiže nebudú chýbať krvavé sekanice, poriadne hĺbkový vokál, ale aj výlevky a namakané tempá. Je to rozhodne šťavnatý materiál. Spolu s nimi cestujú na turné – OBSOLETE INCARNATION. Oni si brutálny death metal vyložili po svojom, nebudú chýbať rázne tempá, technické vychytávky a slizká šťavnatosť. Domáce rady budú zastúpené v dvoch zoskupeniach. CRANIOTOMY s novým spevákom, ktorému kanál v hrdle rozhodne nechýba, predvedú svoj slammingový BDM a svoju premiéru si odbijú TRACRIOMY. Ich zatiaľ dve zverejnené piesne vyzerajú poriadne mäsito a brutálne! To bude nebude koncert, to bude zabíjačka!
Celé to bude vlastne Flesh Warm-up Party!

Časový rozpis:
19:30 – 20:00 – Tracriomy
20:20 – 20:50 – Craniotomy
21:10 – 21:40 – Obsolete Incarnation
22:10 – 23:00 – Vulvodynia

Trnava 1. 5. 2017, Artklub, vstup: 9€

FB event: https://www.facebook.com/events/1246808895410507/

Promo text: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.