Welicoruss navštívi naše územie.

Plagát - Tour

Welicoruss / Darktimes, 12. máj 2017, Tartaros, Banská Bystrica
Welicoruss / Down To Hell / Sinners Moon, 13. máj 2017, Fuga, Bratislava

Plagát - Tour

Plagát – Tour

WELICORUSS [RU/Symphonic pagan black metal]
https://www.facebook.com/welicoruss/

Tuto kapelu asi není třeba představovat: původně ruská, ale jíž pár let působící v České Republice symphonic-metalová smečka WELICORUSS! Ačkoli kapela působí na metalové scéně poměrně dlouho (v listopadu kluci oslavili krásných 10 let), po přestěhování zakladatele Alexeje Boganova do Prahy, kapela nabrala nový dech. Během necelých dvou let kapela odehrála koncerty skoro po celé Evropě s takovými velikáný jako Arkona, Varg, Nargaroth, Root atd. V roce 2015 jejich nové CD “Az Esm” získalo hodně vysoké hodnocení od mnoha hudebních kritiků z celého světa, a v prosinci téhož roku kapela vydává svůj oficiální videoklip k titulní skladbě “Az Esm“.

Banská Bystrica: Support prichádza až z temných liptovských lesov, démoni pod jej rúškom sa spojili pod menom DARKTIMES a vypustili black metalový nekronomikon „Triumph Ov Chaos“.

DARKTIMES (Black Metal)
https://triumphovchaos.bandcamp.com/

FB event: https://www.facebook.com/events/1919251261640142/

Bratislava:
Support im budu robiť dve známe melodické metalové kapely zo Slovenska, zo Serede sem zavíta symfonický metal SINNERS MOON, ktorých charakterizujú striedavé vokálne party mužského growlu a ženského melodického „bel canto“, chytľavé klávesové motívy dopĺňané orchestráciami. Druhá kapela z Malaciek menom DOWN TO HELL, ktorí si od vydania svojho debut albumu „V ZAJATI TEMNTY“ si veľmi rýchlo rozširujú svoje meno po celom Slovensku.

DOWN TO HELL (Symphonic/Melodic Black Metal)
https://www.facebook.com/downtohell.sk/
https://www.youtube.com/watch?v=wRy-iwUBLwk

SINNERS MOON (Symphonic metal)
https://www.facebook.com/sinnersmoonband/
https://www.youtube.com/watch?v=qtRJ73oix44

FB event: https://www.facebook.com/events/158302484682588/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.