Vital Remains na Slovensku!

Vital Remains - plagát

Vital Remains, Infer, Bloody Redemption, Hellhookah, 23. august 2017, Klub Tartaros, Banská Bystrica

Vital Remains - plagát

Vital Remains – plagát

Počas letných augustových dní je klubových akcií pomenej, no v stredu 23. augusta bude v banskobystrickom Rock klube Tartaros sviatok pre priaznivcov death metalu. Do klubu totižto zavíta americká death metalová legenda VITAL REMAINS. Od roku 1988 až do dnešných dní koncertne aktívna zostava okolo Tonyho Lazara príde spustiť poriadnu death metalovú smršť a nezaobíde sa to ani bez bubeníckeho mága Eugena Ryabčenka.

Po boku Vital Remains si zahrajú tiež dve slovenské kapely. Jednou z nich je v našich vodách dobre známa death/black metalová formácia INFER a druhou bude mladé zoskupenie z Revúcej – BLOODY REDEMPTION, ktorým akurát vyšiel debutový album „Infected Minds“.

Ako špeciálny hosť večera sa predstaví stoner doom metal z Litvy HELLHOOKAH. Litovská dvojica, hrajúca doom metal v štýle Black Sabbath sa na Slovensku predstaví vôbec po prvýkrát.

Kde: Rock klub Tartaros, Námestie SNP 5, Banská Bystrica
Kedy: 23. 8. 2017
Začiatok: 19:00
Vstupné: v predpredaji: 14€ (priamo v klube, alebo na mail: booking@tartaros.sk), Vstupné na mieste: 17€

FB event: https://www.facebook.com/events/246853289162431/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.