VIDEO: Renaissense @ Rožňava (16.9.2016)

renaissense

Renaissense @ Rožňava (16.9.2016)

renaissense

Rožňavčania Renaissense oslávili 5 ročnú existenciu koncertom vo svojej domovine. Intro nám pripomenulo ich vystúpenie na Wackene 2015. Zazneli hity z debutu z roku 2013, ale hneď nás aj navnadili novými skladbami, pretože na druhom albume už intenzívne pracujú. Predstavili nového gitaristu a koncert naberal riadne grády. Predzvesťou tak bolo nádherné finále… Možno, ak by nehrali na Jarmoku… Na jednej strane je chválihodné, že aj mesto Rožňava a jej predstavitelia si všimli, čo doma máme. Druhá strana mince ale vraví, že organizačne, časovo a ktovie, možno aj žánrovo to nemusí zapadať do konceptu. A tak o predčasné ukončenie rozbehnutého koncertu bolo postarané. V závere videa teda ponúkame ukážkový príklad toho ako sa to organizačne robiť nemá.

Dobrá správa ale je, že ak pôjde všetko podľa plánu, tak kapelu už čoskoro prepadneme z Hlukoskopom v skúšobni a dôkladne vyspovedáme.

Renaissense
Progressive Metal / Rožňava
https://www.facebook.com/renaissense.svk/

Vypočuj si debut tu:
https://renaissensesvk.bandcamp.com/

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!