VIDEO: Unboxing 3 – S časopismi sa roztrhlo vrece

Unboxing 3

Hlukoskop – Unboxing 3 – S časopismi sa roztrhlo vrece

Unboxing 3

Určite to poznáte, objednáte si niečo od kapely, alebo z e-shopu a už netrpezlivo čakáte na svoj balíček. Metaloví fanušikovia obzvlášť a to vrátane fanatikov do fyzických nosičov.

Tentokrát to však nebudú CD / LP ako to bolo v prípade rozbaľovania 1 a 2. A tiež to nie je o rýchlom rozbaľovaní, ale aj o mojich prvých dojmoch a názoroch. Tentokrát pôjde o metalové časopisy, ktorých sa na Slovensku urodilo neúrekom, a máme tu hneď niekoľko noviniek. Ja som netrpezlivo zbieral, ale nerozbaľoval, odkladom si ich na toto video.

Vo videu uvidíte, že som si to naozaj užíval, vyjadrené názory prosím berte s nadhľadom a humorom, tak ako som to bral aj ja.

Príjemnú zábavu.

/ Pařát / Cremation Zine / Earsturbation /
/ MetalScena / Unholy Pagan Fire /

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!