TRYZNA prod. sprístupnila veľké množstvo slovenských albumov za výhodnú cenu

Tryzna prod.

Tryzna prod. sa posledné roky aktívne venuje sprístupnení slovenského black a death metalu domácim a zahraničným fanúšikom. Na ich stránke www.tryznaproduction.bandcamp.com pribudli a budú pribúdať významné albumy a to výhradne z domácej scény. Všetko je stiahnuteľné zadarmo.

Momentálne doplnili aj celú ich diskografiu, kde kvôli pravidlám Bandcampu museli stanoviť aspoň minimálnu cenu. Dali to na 0,8€, s daňou je to 0,96€ za 49 albumov. Táto akcia platí do konca februára.

Tryzna prod.

Tryzna prod.

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.