Tradície black metalu s moderným prístupom vyobrazili TujAroT na debutovom albume!


Opäť sa bude podávať nová čierna porcia!

TujAroT, black metalová kapela, kde nájdeme členov kapiel Atanas, Et Cetera, Nocturn a 777 Babalon, vydá 6. júla pomocou Iron Bonehead Productions svoj debutový album „Existencialista“. Nahrávka však už raz vyšla ako 3CD v roku 2017 pod nákladom samotnej kapely. Tentokrát však dôjde na 12″LP formát. Kapela spája tradičný (old school) black metal s modernejším prístupom, kde narazíme aj na atonálne presahy. Na albume sa budú nachádzať 3 piesne – „Uranos“, „Hesperidské nymfy“ a „Dryáda“.

Obsahová náplň albumu je deformovaná reflexia diela Existencialista od Sebastiana Jahiča. Ide o kus umenia nasledujúci dedičstvo Georgesa Bataille a Marquisa De Sade, ktorý je zasadený do dnešného Slovenska.

Vypočuj si-> https://tujarot.bandcamp.com/album/existencialista
Link na vydavateľstvo -> https://www.facebook.com/IronBoneheadProductions/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.