VIDEO: Temple a Unforeseen (17.3.2017)

Temple

Temple a Unforeseen // Wave Klub, Prešov (17.3.2017)

Temple

Často opakujeme, že u nás v Hlukoskope preferujeme skôr extrémnejšie metalové a im príbuzné žánre. Ale zároveň aj niečo čo sa nám naozaj páči. A tak sa vyskytnú z času na čas aj melodické a progresívne výnimky. Tento večer a tieto videá sú toho ukážkovým príkladom. Pretože mňa osobne chalani od Prešova ohúrili albumom „Contrasting Emotions“ okamžite už pri vydaní prvej digitálnej verzie.

Vybral som sa teda do PO natočiť ich celý set aj s krstom už spomínaného albumu. Aby som ale nebol za úplného ignoranta, dal som šancu aj predkapele. Prvé dve inštrumentálne skladby boli fantastické (moje zaostrenie obrazu až tak nie), no s nástupom speváčky pri tretej skladbe sa to akosi zmenilo, a uvedomil som si že tu už nie som cieľová skupina ktorá to patrične dokáže oceniť. A nakoľko som si zvolil nevhodne svoju pozíciu natáčania a vedel som že ma čaká ešte dlhý večer, vypínam kameru a idem hútať akú ideálnu pozíciu zvoliť pre natáčanie plného koncertu hlavnej hviezdy večera, tak aby som to fyzicky zvládol až do konca.

Pohodlne sa usaďte, videá sú tu!

Temple
Progressive Rock / Metal – Prešov
Facebook
Bandcamp

 

Unforeseen
Progressive Rock – Košice
Facebook
Bandzone

 

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!