Svit Železničný Masaker 2018

Svit Železničný Masaker 2018

PAGAN SPIRIT, BRUTE, KANDAR, SURGERY, DISTAX, ACID FORCE, ABBa, POTHRATOR, KRIPELKARA, 4. august 2018, Areál za vlakovou stanicou, Svit

Svit Železničný Masaker 2018

Svit Železničný Masaker 2018

Po minuloročnom úspechu tu máme 2. ročník nášho amatérskeho mini festu Svit Železničný masaker. Čaká Vás príjemné prostredie, veľa dobrých ľudí ale hlavne porcia kvalitnej muziky! Vstupné je symbolických 6 €. Takže šírte, zdieľajte, pozývajte priateľov, nech sa zídeme v čo najväčšom počte!

Line-up:

PAGAN SPIRIT

Je nám cťou oznámiť, že headlinerom bude kežmarská black metalová legenda Pagan Spirit. Kapela, ktorá vstala z mŕtvych a po 10. rokoch sa exkluzívne predstaví na našej akcii. Hrať sa budú songy z ich pripravovaného nového albumu.

http://bandzone.cz/paganspirit

BRUTE

Východňarske brutal death metalové komando netreba nijako zvlášť predstavovať. 20 rokov na scéne, 3 albumy, kvantum koncertov za sebou, to sú BRUTE!

https://www.facebook.com/brute.esdm/

KANDAR

Jediným zahraničným hosťom budú grindoví šialenci z Brna KANDAR. Topi a spol. nám naservírujú totálne extrémny grindcore prepletený s hororovou lyrikou. Hrať sa bude hlavne z ich čerstvého albumu „Tromaville“.

https://www.facebook.com/kandarsicknhorrorgrindcore/

SURGERY

Old school death metaloví veteráni nám odprezentujú ich aktuálny počin „Absorbing Roots“, ktorý znie skoro všade samé pozitívne ohlasy.

https://www.facebook.com/Surgery.Poprad/

DISTAX

Melancholický crust z Popradu od roku 2011. V stabilnej zostave od 2015. Občas smutné, občas temné, občas ostré, ale hlavne rýchle, svižné a našlapané!

https://www.facebook.com/distaxband/

ACID FORCE

Retro thrash vlna zasiahla aj Slovensko. Neskutočná dravosť, energia, mladistvý elán… Momentálne v rámci žánru asi najlepšia kapela čo doma máme.

https://www.facebook.com/acidforcethrash/

ABBa – ASOCIÁCIA BANSKOBYSTRICKÝCH ALKOHOLIKOV

Chlapci z pod Urpína s ich veselým alkoholickým rockom, budú určite príjemným spestrením festu.

https://www.facebook.com/ABBa-asoci%C3%A1cia-banskobystrick%C3%BDch-alkoholikov-100753336652258/

POTHRATOR

Popradský underground vyvrhol na svetlo ďalšiu extrémnu bandu. Staroškolský thrash s až grindovým vokálom nám naseríruje táto mladá krv.

https://www.facebook.com/Pothrator-1684756358287085/?ref=br_rs

KRIPELKARA

Punková garážovka zo Svitu nám celý tento mini festík odštartuje.

FB event: https://www.facebook.com/events/630234670654102/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.