STERCORE vypustili do sveta nový album s klipom

STERCORE - Indifference

Deathcoristi STERCORE hlásia…

STERCORE - Indifference

STERCORE – Indifference

…že majú vonku nový album s názvom „Indifference“, ktorý vyšiel 11. novembra. Album nahrávali v maďarskom štúdiu NOSILENCE SOUND pod producentom Istavánom Simonom. K tejto príležitosti chalani vypustili do sveta aj videoklip k piesni „Parallax“, ktorý si zobrali na starosť HOOD (Tibor Kuna, Adam Rohal a Studbyshit). Ide o vydarené dielo, kde napríklad môžeme prezradiť, že hodinky znázorňujú málo času na všetko alebo zaviazané oči predstavujú myšlienku, že veľa vecí nevidíme, nechceme vidieť a preto toľko trpíme.

Album „Indifference“ zožal úspech už pred vydaním aj vo svete! Prvá skladba „Delirium“ bola vybratá z viac ako 800 kapiel do TOP 25 NEXT GENERATION od nemeckej spoločnosti IMPERICON, kde sa umiestnila na 5 mieste. Tento klip taktiež majú na starosti chalani z HOOD. Na druhej skladbe „Desperate“ je na feate známy svetový spevák z Austrálie – CJ MCMAHON z kapely THY ART IS MURDER, ktorá patrí medzi špičku svetového deathcoru. Skladba sa jemu a jeho producentovi na toľko páčila, že urobil feat. Medzi úspechy patrí aj zaradenie STERCORE do Top 10 Extreme Metal Bands najväčšieho svetového metalového youtubera a recenzistu JAREDA DINES!

Na albume sa nachádza 10 skladieb:

1.Indifference
2.Dreams (feat. Feketepéter)
3.Delirium
4.Humanity (feat. Patrícia Gyenesová)
5.Desperate (feat. Cj Mcmahon)
6.Brother
7.Empyreum
8.Parallax (feat. István Simon)
9.Marionette
10.Thorns

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/stercore.slovakia/
https://distrokid.com/hyperfollow/stercore/indifference

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.