STERCORE predstavujú Delírium

Stercore - Delirium

Deathcoristi STERCORE vypustili do sveta nový videoklip.

Stercore - Delirium

Stercore – Delirium

Moderní rezači strún STERCORE vydali nový videoklip k piesni „Delírium“, ktorá bude súčasťou chystaného albumu. Vtáčiky s rovnými šiltmi štebotajú, že sa ho dočkáme ešte tento rok. Pieseň sa nahrávala v NO SILENCE STUDIOS pod dozorom producenta Istvána Simona.

Klip sa nahrával v Kamenci pod Vtáčnikom. Kameru a réžiu si zobral na starosť Tibor Kuna, produkciu Adam Rohal, postprodukciu a efekty Stubyshit a colorgranding Daniel Gavenda. Celá štvorka vystupuje pod menom HOOD.. Text napísal Milan Bobok a v klipe si zahrala Klaudia Repková.

Klip pojednáva o stave delíria a je na každom, ako si ho interpretuje. Vo februári idú chalani nahrať ďalšiu pieseň. Je sa na čo tešiť!

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/stercore.slovakia/

Link na vydavateľa:
http://www.slovakmetalarmy.sk/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.