STERCORE a ich nový klip z českej televízie


Nový videoklip!

Stercore

Stercore

Deathcoroví STERCORE obalili svoju hudbu veľkou dávkou moderny a teraz na nás vypúšťajú nový videoklip! Ide o pieseň s názvom „Eternal Sunlight“ z chystaného nového albumu „Eternal Sunlight“. Klip sa nahrával v Brne v budove českej televízie pod záštitou Radim Věžník – Video production. O rolu herečky sa postarala Barbora Slaninová.

Počin sa nahrával v Bzenici v legendárnom štúdiu Shaark, o mastering a mix sa postaralo maďarské štúdio No Silence Sound a grafickú stránku dostal na starosť ich dvorný grafik Peter Mokrý. Texty, o ktoré sa postarala kapelná kamarátka Klaudia, pôjdú skôr pozitívnejším smerom. Album vyjde ako LP a CD pod hlavičkou Slovak Metal Army a bude krstený 2. decembra 2017 na Deadly Error Feste.

Link na kapelu: https://www.facebook.com/Stercore-141362916060992/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.