STABBED – oldschoolovejšia vetva OBLITERATE!

Stabbed

STABBED vypustili prvú pieseň!

Na východe sa nám zrodila nová porcia hudby pre naše hladometalové uši. Nesie názov STABBED a hudobne sa obracia prevažne v death/grind vodách hraných na oldschool spôsob. O čo ide? To nám priblíži sám Ivan Babilonský: „STABBED vznikol na jeseň 2016 s pôvodným zámerom spraviť „srandakapelu“, ale zanedlho sme si uvedomili , že to nebude ono a radšej sme tomu dali serióznejší smer, kde môžeme využiť veci, ktoré sa nám do OBLITERATE nehodia, či už hudobne, alebo obsahovo. Od začiatku nám bolo jasné, že chceme robiť priamočiarejšiu, avšak nie primitívnu hudbu, ktorá sa bude motať skôr tým oldschoolovejším smerom a to hlavne námetmi (horory a pod.).“

Stabbed

Stabbed

Ako ochutnávku si môžete dať lyrics video k piesni „Cellar Story“. Skladba sa nahrávala v Noha boha records/fork in the eye studio, mix a mastering prebehol v Gothoomskom štúdiu v zostave Matúš Špak – bicie a spev, Stu Ragančík – basgitara, Ivan Babilonský – gitara, Marek Kaščak – spev. Čoskoro sa dočkáme celého EP s názvom „In Shadows“, kde už len chýba dohrať spevy a pôjde do sveta!

Keby ste ich chceli vidieť naživo, budete mať šancu, pripravuje sa mini turné spolu s OBLITERATE a ANIME TORMENT.

Tour

Tour

Dátumy:
4. máj 2017 – Ústí nad Labem, Klub v Krčku
5. máj 2017 – Litoměřice, Baronka
6. máj 2017 – Ružomberok, Nové Korzo
7. máj 2017 – Košice, Cassbar

Aktuálna zostava:
Matúš Špak – bicie, spev
Stu Ragančík – basgitara
Ivan Babilonský – gitara
Gabriel Kunay – spev
Marek Kaščak – spev

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/stabbed.metal/

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.