SKELETONWITCH a ADACTA vo Fuge!

Skeletonwitch

SKELETONWITCH, ADACTA, 10. júl 2018, Fuga, Bratislava

Skeletonwitch

Skeletonwitch

V prvej polke júla sa v rámci tour k novému albumu „Devouring Radiant Light“ v bratislavskom klube FUGA zastavia legendárni Skeletonwitch. Sekundovať im bude domáca kapela Adacta.

Kapela Skeletonwitch vznikla v roku 2003 v americkom štáte Ohio. Presadila sa najmä vďaka skvelej zmesi thrash a black metalového zvuku, ktorá sa prejavila už na prvom albume „At One With The Shadows“ z roku 2004 a následne na už legendárnom albume „Beyond The Permafrost“ z roku 2007. Kapela si prešla najťažším obdobím na prelome rokov 2014 a 2015, kedy bola nútená vyhodiť z kapely vokalistu Chance-a Garnetta. V roku 2016 na jeho post prešiel Adam Clemans, vokalista kapely Wolvhammer, s ktorým vydali v tom istom roku EP „The Apothic Gloom“. Nahrávka napriek nie príliš veľkým očakávaniam zožala veľký úspech a rovnako aj najnovší singel „Fen Of Shadows“ z pripravovaného albumu. O tom, že Adam je dôstojným nástupcom Chance-a sa prídi presvedčiť už 10.7.2018 do klubu FUGA.

Ako domáci hosť sa predvedia bratislavská kapela Adacta, ktorú pravdepodobne publiku netreba predstavovať. Tento rok vydali svoj najnovší počin „Zlo“, ktorý prekonal už aj tak dosť vysoko nastavenú laťku predchádzajúcim albumom „Tma“. Takisto sa nedávno vrátili z turné po Brazílii, kde sa prezentovali práve s najnovším albumom „Zlo“.

Temný večer plný kvalitnej muziky už 10. Júla vo FUGE. Lístky sú v predpredaji za zvýhodnenú cenu 10 Eur.

FB event: https://www.facebook.com/events/173206926830513

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.