SEPTICFLESH s KRISIUN a DIABOLICAL mieria do Košíc

Septicflesh - plagát

SEPTICFLESH, KRISIUN, DIABOLICAL, SCIENCE OF DISORDER, 3.4.2019, Košice – Collosseum Club

Septicflesh - plagát

Septicflesh – plagát

Začiatkom apríla dorazí na východ našej republiky vskutku zaujímavá zostava, ktorá musí potešiť každého priaznivca extrémneho žánru. Jeho rôzne vetvy totiž odprezentuje štvorica vynikajúcich kapiel na čele s dnes už takmer legendárnymi symfonikmi SEPTICFLESH!

Po predlhých jedenástich rokoch sa do Košíc znovu vracajú nekorunovaní králi symfonického death metalu, grécki bojovníci SEPTICFLESH. Tí pred dvoma sezónami spoľahlivo zahriali bratislavské MMC, minulé leto maximálne rozdrvili open air festival Gothoom, no tentokrát došiel konečne rad aj na ďaleký východ a tunajší klub Collosseum.

Kapela brázdi cesty na podporu stále aktuálneho albumu „Codex Omega“, na ktorom Gréci opäť predvádzajú majstrovskú kooperáciu s pražským symfonickým orchestrom, čoho výsledkom je ďalší epický death metalový monument. Tvrdé projektily typu „Persepolis“, „Prototype“, „Martyr“ či „The Vampire from Nazareth“ poriadne preveria statiku tunajších stien.

O niečo podobné sa samozrejme pokúsi i známa brazílska stálica KRISIUN. Veľmi šikovní muzikanti odprezentujú najnovšiu placku „Scourge of the Enthroned“, no určite zaznie aj čo to z veľmi bohatej minulosti tohto fenomenálneho bratského tria z ďalekého Rio Grande Do Sul. Zabudnúť netreba ani na temných Švédov z DIABOLICAL (novinka „Eclipse“ vyšla v polovici februára) a pomerne neznámu švajčiarsku metalcorovú partičku SCIENCE OF DISORDER.

Vstupenky si môžete vopred rezervovať v klube, zakúpiť cez Ticketportal.sk alebo ich hľadajte pred koncertom na mieste konania.

FB event: https://www.facebook.com/events/2196371207352452/

Promo text: Demonick (Valhalla.sk)

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.