Rožňavskí progresivisti RENAISSENSE chystajú krst nového CD!

Renaissense - Past In Devotion

Známa rožňavská kapela RENAISSENSE pokrstí svoje v poradí druhé CD s názvom „Past In Devotion“. Krst sa uskutoční dňa 10.4.2020 v piatok o 19:00 hod. vo veľkej sále Mestského úradu v Rožňave.

Renaissense - Past In Devotion

Renaissense – Past In Devotion

Prichystali si pre vás akciu plnú skvelej hudby. Album im príde pokrstiť výborný slovenský multižánrový spevák, gitarista, skladateľ a producent – Peter Luha. Peter si v minulosti so svojou kapelou PERSONA GRATA dvakrát zahral s progmetalovou legendou DREAM THEATER. Koncertoval nielen po celej Európe, ale aj v Mexiku, Indii či USA. Jeho majstrovstvo oceňujú mnohé zahraničné značky – Ortega, Framus, TheBone, Klema, K&K Sound. Odohrá koncert, ktorý ulahodí každému hudobnému fajnšmekrovi. Máte sa na čo tešiť!

Kapela si pre vás pripravila aj bonus. Na priečnej flaute sa v jednej zo skladieb predstaví aj Marieta Roxerová, známa jazzová speváčka, flautistka a saxofónistka.

Spevák Marko Hundža nám prezradil čím kapela album pokrstí:
„Krstiť sa bude celkom netradične, popolom, pretože symbolom našej kapely je bájny vták fénix, ktorý po smrti vstáva z popola.“

Ako dodal bubeník Ladislav Majernyík:
„Naše 5 ročné snaženie sme sa rozhodli spečatiť krstom v našom rodnom meste Rožňava a všetkých vás pozývame osláviť s nami tento pre nás výnimočný moment.“

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.