RENAISSENSE pokrstia svoje druhé CD s názvom „Past In Devotion“

Renaissense

Známa rožňavská formácia RENAISSENSE pokrstí svoje v poradí druhé CD s názvom „Past In Devotion“. Krst mal prebehnúť už v apríli, plány však skrížili neočakávané udalosti súvisiace s pandémiou. Kapela však neľahla popolom, opäť vzkriesila svoje zámery a stanovila nový termín aj miesto krstu.

Renaissense

Renaissense

Bližšie informácie poskytol frontman Marko Hundža:

Akcia aj samotný krst sa bude niesť v duchu vzkriesenia. Fénix je vták z gréckej mytológie. Symbol našej kapely. Predstavuje znovuzrodenie. Prináša niečo nové. Predstavíme vám náš nový, v poradí druhý album. 29. augusta o 20:00 môžete aj vy byť súčasťou jeho krstu vo vonkajšom areáli podniku Rakwa music club.

„Prichystali sme si pre vás akciu plnú skvelej hudby. Album nám príde pokrstiť výborný multiinštrumentalista z kapely PERSONA GRATA – Peter Luha. Odohrá koncert, ktorý ulahodí každému hudobnému fajnšmekrovi. Máte sa na čo tešiť,“ doplnil gitarista Ľubo Sentpetery.

Ako dodal bubeník Ladislav Majernyík:
„Naše 5 ročné snaženie sme sa rozhodli spečatiť krstom v našom rodnom meste Rožňava a všetkých vás pozývame osláviť s nami tento pre nás výnimočný moment.“

Ak sa chceš dozvedieť viacej o novom albume, prečítaj si rozhovor TU.

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.