Renaissense, Abstract a Emotion In Silence v Rožňave


Renaissense

S rokom 2016 sa metalovo rozlúčia aj v Rožňave. Predposledný deň v roku bude patriť miestny hudobný klub trojici kapiel.

RENAISSENSE (Sk – Rožňava) – progressive metal
ABSTRACT (Sk – Banská Bystrica) – instrumental metal
Emotion In Silence (Sk – Rožňava) – rock/metal

Piatok 30.12.2016, Rožňava – Rakwa Music Club
Štart: 20:00, vstupné: 2 eurá

Ešte stále aktuálny víťaz Wacken Metal Battle Slovakia, Rožňavčania RENAISSENSE usilovne pracujú na novom albume, a tak boli počas roka 2016 o čosi menej koncertne činný. To chcú aspoň ako tak vynahradiť svojim fanúšikom na sklonku roka 2016, keď vystúpia na domácej pôde.

Ako hostí si pozvali banskobystrických inštrumentalistov ABSTRACT, ktorí majú naopak za sebou bohatý koncertný rok. O ich kvalitách sa budete môcť presvedčiť naživo aj vy v Rožňave. Treťou do partie bude domáca mladá formácia Emotion In Silence.

Časový harmonogram:
20:00 – 20:45 Emotion In Silence
21:00 – 21:50 ABSTRACT
22:00 – 23:00 RENAISSENSE

Promo Text: Stillborn (Valhalla.sk)

FB event:https://www.facebook.com/events/328747030846009/

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.