Realms Of Chaos: „Vízia extrémneho death metalu!“

REALMS OF CHAOS

REALMS OF CHAOS – nový death metalový víchor!

REALMS OF CHAOS

REALMS OF CHAOS

Po zániku THE INFINITE WITHIN sa nám Martinus vrhol všetkými silami do novej formácie REALMS OF CHAOS. O to, že sa jedná o poriadne natlakovaný death metal, nemusíte mať strach, ale čo je vlastne zač táto kapela? To som sa spýtal aj ja!

Aká bola myšlienka vzniku kapely?

Vznik kapely by sa dal datovať niekedy do roku 2014, kedy som chcel svoje staré piesne nahrať, len tak, pre radosť, keďže som bol aktívnym členom dvoch kapiel, tak to mal byť len taký menší bočný projekt.

Kde sa nahrávalo?

Nahrával som to doma v detskej, doniesol som si domov celý gitarový rack, požičal som si od kamarátov vybavenie potrebné na nahrávanie a basgitaru, nahral som 5 skladieb. Bicie som spravil v počítači, takže s bubnami som až toľko práce nemal. Tieto piesne boli celkom rôznorodé a nakoniec som z nich vybral len dve, ktoré najviac spĺňali moju predstavu a šiel som ku Mirovi Spevákovi navrieskať vokály do týchto piesní.

Ako to šlo ďalej?

Postupne sa rozrastala aj zostava, uzavrel som pakt s Kubom, ktorého som neskôr aj naverboval do Gazdasgrind, takže, čo sa týka gitár bolo vystarané už vtedy. Kubo začal drillovať piesne a onedlho sme postrádali len bubeníka. Oslovených bolo viacej jedincov, ale nakoniec sa do kapely dostal Koľak, ktorého hádam netreba predstavovať. Pôvodne som mal v pláne mať, po vzore Morbid Angel, speváka, ktorý bude zároveň aj basgitarista, ale nejak som koniec koncov moc ani nehľadal, a ani neviem o nikom, ktorý by vyhovoval mojej predstave. Takže vokály ostanú na mňa a takto sa viac menej uzatvára naša zostava, v trojici. Keďže moja plná účasť v predošlých kapelách je už minulosť, tak som sa rozhodol, že REALMS OF CHAOS bude priorita číslo jeden.

Ako to bude znieť?

Čo sa týka hudby, zatiaľ je tvorba čisto z môjho súdku, keď sa trošku viac zabehneme a chalani sa viac spoja s identitou mojej vízie kapely, budú prispievať aj oni, ale nie je sa kam ponáhľať. Aby som opísal, že čo vlastne REALMS OF CHAOS je, tak v prvom rade je to moja vízia extrémneho death metalu, nesnažím sa moc zameriavať nutne do niektorých death metalových odnoží, alebo tak, skôr využiť všetko, čo bezodná studňa death metalu ponúka.

Čoho sa budú týkať texty?

Čo sa týka textov, tie budú skôr negatívne zamerané, aby to korešpondovalo s atmosférou hudby. Pieseň, ktorú som nedávno dal vonku, je jednou z dvoch piesní z proma „Spawn“, tak znie aj názov samotnej skladby, je to značne nihilistická a mizantropická vec! Je to vlastne na poslucháčoch ako tú hudbu budú vnímať a čo si z toho zoberú, keďže v death metale sa hranice ani obmedzenia nedávajú, tak je to aj na ich predstavivosti ako to budú vnímať, čo si z toho vyberú.

Aké sú plány do budúcnosti?

Našou prioritou teraz je hrať nejaké tie koncerty, najbližšie robíme 3. júna death metalový ceremoniál v Banskej Bystrici – Spawn Death Fest, keďže skladba „Spawn“ je vstupnou bránou do REALMS OF CHAOS, či už pre poslucháčov, alebo kapelníkov, tak sme to takto nazvali, bude to náš zjav. Pozvali sme tam kapely z našej scény, všetko sú to kamaráti, takže to bude kalba ako sa patrí. Onedlho plánujeme dávať nejaké videá na YouTube, neskôr keď sa podarí aj klip a album plnej dĺžky, nejaké veci už máme nachystané a rozhodne sa je na čo tešiť, bude to šleha!

Vypočuj si => https://soundcloud.com/martinus-sukhoi/realms-of-chaos-spawn-1

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/RealmsOfChaosSVK/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.