Raw Black Metal – návrat ku koreňom!

raw black metal

Raw Black Metal – návrat ku koreňom!

raw black metal

Objavil som aktivitu tam, kde som ju tak skoro neočakával. Nihil (alebo Nihil Nix), ktorého poznáte z desaťročného pôsobenia v momentálne už ukončenej prešovskej kapely Khadaver (2006-2016). Teraz však prišiel s black metalom toho najhrubšieho zrna. Je to teda návrat na scénu?

Nihil (alebo Nihil Nix):
„Počas zimného slnovratu 2013 som mal silnú potrebu nahrať nejaké black metalové piesne. Je to inšpirované starým Burzum, Mayhem, Judas Iscariot a Nargaroth. Je to proste vyjadrenie seba samého. Dosiahnuť tým nechcem nič, len som to zverejnil a som zvedavý na reakcie. Povedal som si, že teraz, keď už nemám žiadnu kapelu, si môžem robiť čo chcem a dal som to von. Ak ma niekto podporí, budem rád. A možno zas, ak bude inšpirácia a nálada, nahrám ďalšie piesne. Je to pre mňa taký návrat k raw black metalu, keď som s tým ešte začínal a uplný protipól tomu, čo bolo s Khadaver.“

XXIV-XII – True Way EP 2016

https://xxivxii.bandcamp.com/

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!