PERVERSITY vzkriesili debut

PERVERSITY - In the Garment of Lust

Prešovskí death metalisti, PERVERSITY, sa rozhodli vdýchnuť nový život debutovému albumu „In the Garment of Lust“. V čom bude nové vydanie iné oproti pôvodnému? Ako sa na neho pozerajú po toľkých rokoch? Tvoria sa aj nové skladby? Všetko nám Dodi prezradil.

PERVERSITY - In the Garment of Lust

PERVERSITY – In the Garment of Lust

Nazdar. Chystáte sa vydať reedíciu debutového albumu „In the Garment of Lust“. Prečo ste sa rozhodli pre tento krok?

Ahoj. V prvom rade tento album sa už nedá nikde zohnať. Album vyšiel u Francúzov PQR ešte v roku 2003 a ja mám pocit, že viacero našich fans ho možno ani nepozná. Trocha mám aj pocit, že sa naňho zabudlo a samozrejme sugestívne poviem, že ide o zaujímavú muzičku z našej dielne. A do tretice môj pocit, že novým remastrovaným zvukom túto nahrávku pekne vzkriesime. Hudobne sme boli vtedy trocha inde ale už aj tu môžete nájsť unholy death metal linky a znenie. Tohto roku máme na jeseň 25 rokov a toto znovuvydanie beriem aj ako darček pre verných priateľov a fans. Ďakujem od srdca za podporu za tie roky. Yeah!

V čom bude nové vydanie iné oproti pôvodnému? Bude obsahovať aj nejaký bonusový materiál?

Oprášili sme skladbu z dema „The Embarrassed“ a v decembri minulého roka ju aj nanovo nahrali. Bonusová skladba bude teda „The Worms Among Us“ a už teraz poviem, že ľudia sú dosť prekvapení ako sme už hrali pred 23 rokmi, haha. Samozrejme nový zvuk a znenie ju trocha posunulo do „Idolatry“ znenia, čo má na svedomí aj Mr. Barla a jeho práca v štúdiu. Veľmi veľmi sa vytešujem z tejto starej skladby. Pozrite si videjko na YouTube páni a dámy. Budem rád za každý koment a zdieľanie.

V akom formáte vyjde a pod kým?

Bude to klasické CD s pekným bookletom a novým designom oproti firstpressu. Nový obal je vlastne výtvor vtedy nášho basáka Martina Kukoľa. Tento motív sme používali pre promoCD v roku 2002. Vydavateľ je znova METAL AGE PRODUCTIONS.

Kedy sa ho dočkáme?

Leto 2020. Tiež plánujeme aj limitku 66 ks nových tričiek k nášmu 25 výročiu.

Ako pozeráte na tento album po toľkých rokoch? V čom vidíte jeho prednosti a slabiny?

Tak by som asi už na gitare ani nezahral, haha. Na niektoré linky ani neviem prísť. Je tam veľa rifov a technických zmien. Slabina bude predsa len slovenský sound. V roku 2002, keď sme to nahrávali, sme ani nemali veľa skúsenosti. Na druhej strane je to víchor, nadšenie a pure death metal. Yeah!

Keď už vás mám na linke…tvoria sa už aj nové skladby?

Na našej tabuľke v skúšobni máme 9 nových názvov a z toho je 6 songov aj pripravených, ale ešte nie úplne dokončených. Ďalšie veci máme rozpracované a veľmi sa na to teším ako to celé uvaríme. Taktiež máme aj nejaké nápady na obal albumu a aj jeho názov „Spiritual Negation“. Plány nahrávania ti ešte nepoviem. Chceme dať tomu čas a nechať to dozrieť.

Zatiaľ si môžu fans niekde zohnať minuloročnú reedíciu albumu „Beyond The Reach Of Heaven“, ktorý vyšiel u Ukrajincov Eclectic Productions a onedlho tu bude aj už spomínané znovyvydanie debutu „In The Garment Of Lust“.

Pozdravujem priatelia!

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/perversityband/
http://www.perversityband.com/

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.