PATRIARCHA vypustili do sveta nový album „Tumulus“

PATRIARCHA - Tumulus

Nové správy z tábora PATRIARCHA.

PATRIARCHA - Tumulus

PATRIARCHA – Tumulus

Death metalisti PATRIARCHA hlásia, že 21.3.2021 im vyšiel nový album s názvom „Tumulus“ prostredníctvom vydavateľstva Gothoom Productions. Album nahrávali na prelome augusta a septembra u Mira Speváka v SPK Audio, ktorý sa taktiež postaral o mix a master. Následne podpísali zmluvu s labelom Gothoom Productions.

Album je koncepčný a obsahuje 9 nasledujúcich skladieb:

– Intro
– Industria tenebris
– Artifex
– Singularita
– Arbitrium
– Caedes
– Pandemia
– Hemera
– Outro

Texty skladieb rozprávajú súvislý príbeh, v ktorom sa vyvíjajú jednotlivé udalosti od počiatku až po zánik imaginárneho sveta s obrazmi ľudského zlyhania. Popri hlavnom deji sa taktiež tvoria príbehy jednotlivcov, v ktorých sú zakomponované vnútorné – spoločenské problémy človeka, ale aj globálne zvraty týkajúce sa všetkých živých entít.

Tak ako ľudia, tak aj „tvorcovia“ sú strojcami svojho osudu. Celý príbeh je transformácia života človeka od narodenia po smrť do trópov, metafor a perzonifikácií.

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/PatriarchaOfficial
https://patriarchaband.com/
https://open.spotify.com/album/0s4RvdtinVNTsfr5mOjYRD?si=6xQEPJlGRjuoPXDUYoIttg&fbclid=IwAR3fB4It0MixdGZJrx5ayuyJQp8KLqUL_9vDdoLL4jY9lTOqV1F7B3GwJcE&nd=1
https://patriarcha.bandcamp.com/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.