Oslava k 20. výročiu založenia kapely SIGHISOARA

Sighisoara

Sighisoara, LiveEvil, StormClear, King Heavy, 17. november 2018, Randal, Bratislava

Sighisoara

Sighisoara

Koncert k 20-temu výročiu založenia Sighisoary už 17.11. v BA v Randal Clube!

Sighisoara oslavuje tento rock už 20-te výročie založenia a pri tejto príležitosti odohráme už 17.novembra koncert v bratislavskom Randal Clube.

Na koncert sme si prizvali nadupanú spriatelenú bandu, metalcoreových StormClear, ktorí nesú ďalej odkaz legendy Acheron.

Premiérový koncert v Bratislave odohrajú ostravský crossovermetaloví Liveevil a na akcii zahraje aj heavy-doom metalová úderka King Heavy až z ďalekého Chile s belgickým spevákom!

Výročný koncert sa ponesie v znamení pestrej medzinárodnej metalovej produkcie a Sighisoara odohrá prierez tvorbou od doom-blackových songov z prvého albumu, ktoré už preveril čas cez melodickejšiu novšiu tvorbu až po najnovšie kompozične náročnejšie skladby posledných rockov vrátane najnovšej naživo ešte nehranej skladby, tešíme sa na Vás!

FB event: https://www.facebook.com/events/413374362424398/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.