OBLITERATE – „Záhrada, Hemisfear a Ovečky“

OBLITERATE - Hemisfear

Košičania OBLITERATE prezrádzajú. Chystá sa nový album!

OBLITERATE - Hemisfear

OBLITERATE – Hemisfear

Svojskí grinderi (pokiaľ toto slovo vôbec môžem použiť) OBLITERATE zverejnili video k novej piesni „Hemisfear“. Aká doba, také video. Klip pochádza z Ivinovej záhrady a okrem samotného Ivina účinkujú v klipe aj domáce kosačky (ovečky).

Nový album ponesie názov „SUN DOESN´T CARE“ a bude obsahovať 8 piesní. Album je momentálne v štádiu nahrávania. Bicie sa nahrali v Gothoom studio, gitary vo Fork in the eye studio a basa sa nahráva v domácom prostredí. Čaká sa na Gabové vokály, no kedy to bude, to nikto netuší (kvôli epidémii). Zatiaľ si vychutnajte Ivinovú záhradu, nové tóny a ovečky.

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/obliterate.official
https://bandzone.cz/obliterate

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.