O novom klipe od ALL AGAINST NOTHING

ALL AGAINST NOTHING - Vítam ťa v tme

Moderne melodickí metalisti ALL AGAINST NOTHING vypustili do sveta nový singel aj s klipom – „V Tme“ a ja som sa rovno spýtal na chystaný album a videoklip.

ALL AGAINST NOTHING - Vítam ťa v tme

ALL AGAINST NOTHING – Vítam ťa v tme

Máte vonku prvý singel „V Tme“. Kedy sa dočkáme celého albumu a ako sa bude volať?

Song ku ktorému sme nahrali videoklip je prvý singel z nadchádzajúceho albumu, ktorý by mal vyjsť niekedy na začiatku mája a ktorý sa bude volať „Vítam ťa v tme“.

Kde ste boli nahrávať a kto sa staral o zvuk?

Album bol nahraný v Gm štúdiu v Jablunkove. Mix a Master robili v maďarskom No Silence štúdiu v ktorom minulosti robili svoje nahrávky napr. STERCORE. Album „Vítam ťa v tme“ bude obsahovať 10 skladieb včetne jedného bonusu.

O čom vraví lyrika textu „V Tme“?

Myšlienka textu hovorí o tom, že aj v najtemnejších chvíľach, kedy život človeka visí na vlásku a kedy to má chuť všetko vzdať, je dôležité nezľaknúť sa a nájsť silu pokračovať, pretože paradoxne býva tá najväčšia sila vždy ukrytá niekde v najhlbšej ľudskej bolesti.

Prezraď nám viac o klipe.

Chcel som význam slova „Tma“ zbaviť zlej stigmy ktorá ho sprevádza, pretože život nie je len o radosti ale je aj o smútku. Veľa ľudí sa snaží túto skutočnosť ignorovať, no vždy v určitých momentoch života na túto tvrdú realitu tak či tak narazia. Preto je potrebné uvedomiť si dôležitosť tejto metaforickej „tmy“ v živote a miesto strachu ju skúsiť prijať ako neoddeliteľnú súčasť bytia a ako príležitosť na seba zdokonaľovanie.

Videoklip je vizuálnou interpretáciou tejto myšlienky a postaral sa o ňu geniálny Marek „Frodys“ Pytlík s ktorým sme v minulosti spolupracovali pri klipe ku skladbe „V mene pomsty“.

Linky na kapelu:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/3b3dH…​
Bandzone: https://bandzone.cz/allagainstnothing​
Facebook: https://www.facebook.com/allagainstno…​
Instagram: https://www.instagram.com/all_against…

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.