Nové EP POETRY IN TELEGRAMS s ďalšou zahraničnou hviezdou!

POETRY IN TELEGRAMS - I, Koheleth

POETRY IN TELEGRAMS s kopou noviniek!

POETRY IN TELEGRAMS - I, Koheleth

POETRY IN TELEGRAMS – I, Koheleth

Po dvoch rokoch sa hudobný projekt POETRY IN TELEGRAMS hlási s novinkou „I, Koheleth“. K veľkým menám z minulých nahrávok (Thomas Lang a Jørgen Munkeby) pribudlo ďalšie, nemenej atraktívne – bubeníkom je tentoraz Marco Minnemann (GER/USA), známy zo spolupráce s virtuózmi ako Joe Satriani, Guthrie Govan alebo Paul Gilbert. Klávesové nástroje v skladbe S+R nahral Paul Ortiz (UK) a o celkový zvuk sa opäť postaral Roland Grapow (GER). Prvým singlom z CD je pieseň „Lip Reader“, ku ktorej natočil obrazovú zložku Peter Čermák (ide o čoraz populárnejší formát „official audio video“).

K novinke, ktorá vychádza ako CD i ako digitálny album (a taktiež k predchádzajúcim nahrávkam), získate viac informácií z nášho rozhovoru, ktorý si môžete pustiť TU alebo na oficiálnej webovej stránke www.poetryintelegrams.com či na sociálnych sieťach projektu, napr. na www.facebook.com/poetryintelegrams.

Hlavou POETRY IN TELEGRAMS je slovenský hudobník Johny Štefeček. Charakteristickou črtou projektu zostáva aj naďalej minimalizmus (gitara a bicie) a „pesničkárstvo“. Debut „Songs for Desperate Lovers“ i ďalšie doterajšie EP zožali pozitívne recenzie v rôznych rockových časopisoch a na internetových portáloch, pričom nahrávka „Melancholy“ bola nominovaná na cenu Radio_Head Awards v kategórii album roku Hard & Heavy 2016. Mixáž a mastering všetkých štyroch CD je v réžii Rolanda Grapowa (GER). Obálky a webová stránka sú dielom Pavla Trubena (Truben Studio), fotografom je Martin Mayer.

Tlačová správa
POETRY IN TELEGRAMS, október 2018
Kontakt: Johny Štefeček, e-mail: johnystefecek@gmail.com
www.poetryintelegrams.com
www.facebook.com/poetryintelegrams
www.poetryintelegrams.bandcamp.com
www.youtube.com/user/poetryintelegrams
www.instagram.com/poetryintelegrams
www.twitter.com/PoetryInT

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.