Nová agresívna dávka death metalu. DEMENTOR majú vonku EP!

Dementor - Blasphemy Madness

Death metalisti DEMENTOR sa hlásia o slovo!

Dementor - Blasphemy Madness

Dementor – Blasphemy Madness

Legendárni death metalisti DEMENTOR sa na istý čas odmlčali zo scény, no opäť dávajú o sebe vedieť! V týchto dňoch vypustili do sveta čerstvé EP. Nesie názov „Blasphemy Madness“ a nájdeme na ňom tri piesne:

1. „Magic Of Death“
2. „In Guild With Deamon“
3. „Blapshemy Madness“

EP nahrali v trojici – Rasťo (vokál a gitara), Lorenzo (bicie) a Ondrej (basa), ktorý je momentálne aj členom REALMS OF CHAOS, ešte v roku 2018 pod taktovkou Briana Bajaka. O obal sa postaral ich basák Ondrej.

Čo EP „Blasphemy Madness“ skrýva? Agresívnu a zúrivú dávku death metalu, ktorá tlačí nekompromisným spôsobom na pílu. Nebojí sa prispieť aj melódiou alebo technickou vychytávkou, ale všetko len do tej mieri, aby to neobmedzilo to hlavné – krvilačnosť death metalu! Nahrávka nie je názvu nič dlžná a rozseká Vás na kusy! Pevne dúfam, že toto EP je len predvoj k albumu. Ostáva nám len dúfam a peckovať si na plné gule „Blasphemy Madness“!

Ak sa chcete o kapele viacej dozvedieť, kuknite si náš rozhovor na tomto linku. Poprípade, ak si chcete vypočuť piesne naživo zo skúšobne, kliknite na tento link.

Album, prípadne tričko, si môžete objednať pomocou mailu: dementor@post.sk

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/dementorDM/
https://bandzone.cz/dementor

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.