Návrat strateného syna heavy metalu. Braňo „Temo“ Černák zverejnil singel.

Braňo Temo Černák

Braňo „Temo“ Černák a jeho heavy metalový singel.

Braňo Temo Černák

Braňo Temo Černák

Braňo „Temo“ Černák patrí medzi významné osobnosti bratislavskej rockovej scény už od začiatku osemdesiatych rokov. Založil prvú slovenskú heavy metalovú skupinu Halušky, bol pri vzniku kapiel ako Tublatanka, Metalinda, Makar Čudra. Pôsobil v kultovej heavy metalovej – dnes už legende druhej polovice osemdesiatych rokov, Krakatit. Okrem iného spieval na albume Gábora Pressera (Lokomotiv GT, Omega), pôsobil v Gravis a u Kataríny Hasprovej. V deväťdesiatych rokov mal úspešnú sólovú platňu Satelitte Rock z ktorej pochádza glam rockový mega hit „Barón prášil“. Potom jedenásť rokov hral gitaru v punkovej legende Slobodná Európa.

V súčasnosti pripravuje druhú sólovú platňu, ktorá je návrat k heavy metalu a hard rocku. Keďže je v súčasnosti situácia aká je, tak T.E.M.O. zverejnili prvý mix skladby „Otrasný žúr“ z dlho očakávaného albumu s názvom „Šedá eminencia“. Album bolo z väčšiny nahraté v roku 2019, ale všetky termíny dokončenia v štúdiu Shaark v CZ padli vďaka Covid – kríze. Tak skladbu zverejňujú pre radosť fanúšikov a aby sa vedelo, že veci úplne nestoja.

Linky na kapelu:
Facebook: https://www.facebook.com/branotemerafcernak/
Bandzone: https://bandzone.cz/_103433

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.