MORNA sa hlási o slovo

MORNA - Through the Pain I See Others

MORNA – Through the Pain I See Others

MORNA - Through the Pain I See Others

MORNA – Through the Pain I See Others

Progresívni death metalisti MORNA vypustili do sveta novú skladbu s názvom „Through the Pain I See Others“, ktorá vychádza ako singel spolu s videoklipom a bude súčasťou novo pripravovaného albumu. Nahrávanie hudby prebehlo vo vlastnej réžii kapely v piestoroch ZUŠ Nová Dubnica začiatkom roka 2018. O mix sa postaral frontman Robo a o mastering Steve Kitch z Veľkej Británie (Katatonia, The Pineapple Thief, Opeth)

Natáčanie samotného klipu prebiehalo v okolí hradu Veveří pri Brne a takisto v okolí obce Tišnov, pod taktovkou Františka Menšíka (Aspect-video), ktorý súčasne pripravoval aj celú postprodukciu klipu. Námet, scenár a režijnú prácu pripravil a realizoval Robo.

Dej klipu popisuje príbeh o človeku, ktorý nenávidel všetko a všetkých okolo seba, až ostal sám. Ani to však preňho nič neznamenalo. Ďaleko za hranicou sebareflexie, na mieste, odkiaľ niet návratu, si nakoniec uvedomuje, že už môže nenávidieť len samého seba.

Linky na kapelu:

https://www.facebook.com/Mornaband/
https://www.morna.sk/
https://bandzone.cz/morna
https://www.youtube.com/mornaband

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.