Morna, Fishface a Deadwings v Košiciach!

Morna, Fishface a Deadwings - plagát

Morna, Fishface, Deadwings, 19. máj 2017, Collosseum Club, Košice

Morna, Fishface a Deadwings - plagát

Morna, Fishface a Deadwings – plagát

Po dlhých rokoch aktivity, Morna konečne zavíta do nezameniteľnej východoslovenskej metropoly!

Na piatok 19. mája si preto nič iné neplánujte, pretože za Vami prídu do Košíc spoločne s chalanmi z Fishface a Deadwings. Táto akcia bude výnimočná a my chceme, aby ste boli pri tom!

MornaProgressive metal, Nová Dubnica
YT: https://www.youtube.com/watch?v=_9bDXbZ8AXo
Kapela, ktorá jedinečným spôsobom spája death-metal s melancholickými a atmosferickými pasážami. Dvojkopáky striedajúce metličky, tučné riffy prelínajúce sa do akustických častí a death metalový growl s čistým vokálom prinášajú poslucháčovi nový uhol pohľadu na metalovú hudbu. V Košiciach predstavia tvorbu z oceneného albumu Nuisance.

FishFaceMetal/alternative, Trenčín
YT: https://www.youtube.com/watch?v=1h-hDfKUa4Y
FishFace, štvorica junákov od Trenčína, hrá udernú, chytľavú a nekompromisnú hudbu s obrovským potenciálom „urvať dekle“ a s nezamiteľným hudobným výrazom. V roku 2016 sa stali víťazmi súťaže „Rocková maturita“ a s posledným albumom Evil In Gold nasadili latku slovenskej hard&heavy scény nenormálne vysoko. Nedávno predstavený videoklip k skladbe Promise Vám lepšie priblíži ich tvorbu.

DeadwingsProgressive rock/metal, Nitra
http://bandzone.cz/deadwings
Deadwings v aktuálnej zostave fungujú od roku 2012, čo sa pozitívne prejavilo aj na ich pódiovej zohratosti. Majú za sebou zväčša lokálne koncerty po slovenských kluboch. Na konte majú momentálne jeden demo album „End of your dreams…“. Ak by sme sa pokúsili tvorbu kapely Deadwings škatulkovať, balansujú niekde medzi rockom a metalom a poslucháčovi tak prinášajú veľmi vkusne namiešanú melodickú nakladačku.

FB event: https://www.facebook.com/events/406823626355122/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.