Monstronomicon 2017 – predobjednávky spustené!

Monstronomicon

Monstronomicon 2017, druhé a posledné vydanie

Monstronomicon

Po dlhom rozmýšľaní som sa definitívne rozhodol, ešte raz sa do veci pustím, pokiaľ ide o Monstronomicon, bude to naozaj naposledy, potom už mám iné nápady. Obsah je aktualizovaný do začiatku roku 2017, pribudne niekoľko strán i ďalšie fotografie a v neposlednom rade Monstronomicon vyjde v tvrdej väzbe, aby teraz vo finále boli spokojní všetci. Vyžiada si to samozrejme dodatočnú prácu na grafike, sadzbe a ostatných záležitostiach, náklady budú aspoň také, ako pri prvom vydaní. Na termín sa nepýtajte, ten totiž nezáleží odo mňa. Treba dať dokopy nie celkom zanedbateľnú sumu, a to opäť prebehne formou predplatného. Peniaze môžu byť o dva mesiace aj o rok, podľa toho, ako sa k akcii predplatitelia postavia. Platí, že čím skôr, tým lepšie, lebo aj potom, čo už budú, potrvá realizácia prinajmenšom dva mesiace (bolo by krásne mať hotovo/poslané do leta). Treba teda túto správu zdieľať, nech sa nezdržiavame.

Predplatné pre záujemcov na Slovensku je 14 eur na účet SK8409000000005062725990 za jeden výtlačok, pri záujme o viac kusov sa suma vynásobí ich počtom. Do správy pre prijímateľa treba napísať adresu a prípadne počet kusov. Pokiaľ ide o záujemcov v ČR/zahraničí, cenu dvihne poštovné, riešiť to môžeme individuálne. Ak by mali záujem podporiť knihu sponzori, sú vítaní, aj 1. vydanie bolo plodom „spolupráce“ predplatiteľov a podporovateľov.

Text: Martin Lukáč

Informácie, kontakt:
Facebook

Ďalšie informácie:
metalopolis.net
deathfistzine.blogspot.sk
rumzine.com

 

HLUKOSKOP INFO

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.
1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!