MIRONOGA a jeho šestka

Mironoga

MIRONOGA a nový singel.

Mironoga

Mironoga

Projekt Rada Töröka, ktorý sa nesie v duchu moderného progresive metalu (djentu), prichádza s novým singlom. Nesie názov „Six“ a zatiaľ ide o ojedinelý singel bez sľubu nejakého nového nosiča. O všetky nástroje sa postaral Rado Török a taktiež si to celé nahral a zmixoval v domácom štúdiu. Výroba videa tiež prebehla v jeho réžií.

V 2015 ešte stihol vydať album „Dark River“ na ktorom mu vokálnu stránku nahral Peťo Hija (GOD DEFAMER, FISHARTCOLLECTION).

Vypočuť si ho môžeš na bandcampe.

Link na projekt:
https://www.facebook.com/mironoga/

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.