MIREILLE DARK a JÓB vyrazia po Slovensku

Mireille Dark

MIREILLE DARK a JÓB spoja sily a vystúpia na Slovensku.

Mireille Dark

Mireille Dark

S príchodom jesene, skracovaním dní a debatou o tom, či je lepšie zanechať zimný alebo letný čas, sa zjavujú Mireille Dark s jasným postojom: čím viac temnoty, tým lepšie. Dlhé večery sú predsa ideálne na dekadentné párty v zafajčených pivniciach s podivnými, a pritom mysterióznymi a podnetnými indivíduami. Na prvé východné turné sa kapela vydáva po roku koncertovania a na väčšine večerov bude sprevádzaná mladou nitrianskou kapelou Jób, ktorá ich snové vízie zdieľa v post-metalovej/sludge podobe. V kombinácii s temnou psychedéliou Mireille Dark, ktorá akoby bola vystrihnutá zo záverečných tituliek tretej série Twin Peaks, môže dôjsť k spirituálnemu precitnutiu, alebo iba drobnému úniku z reality po ťažkom dni v práci v zaprášenej fabrike, na píle, či v kancli.

Koncertov je celkom šesť a nie sú iba v pivniciach. V Trnave Mireille Dark hrajú spolu s brazílskou kapelou Rakta a ostravskými München Konflikt, v Prahe zas s lokálnou psychedeliou Chapadla.

3. 12. 2018 Žilina – Hájovňa (+ Jób)
4. 12. 2018 Nitra – Mariatchi
5. 12. 2018 Trnava – Malý Berlín (+ Rakta & München Konflikt)
7. 12. 2018 Ostrava – Otvor (Dock) (+ Jób)
8. 12. 2018 Brno – Ponava (+ Jób)
9. 12. 2018 Praha – Potrvá

http://www.mireilledark.com/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.