MINOR ug day vol.9

MINOR UG DAY vol.9

BLOODY REDEMPTION, POTHRATOR, NECROSANCTUM, PERFORMED, 9. február 2019, Music Club 12 opíc, Žilina

MINOR UG DAY vol.9

MINOR UG DAY vol.9

Prišiel rok 2019 a máme tu už deviatu časť MINOR UG DAY, ktorá nám predstaví opäť štvoricu mladých, no za to nadupaných kapiel. Väčšinu sme s hlukoskopom navštívili v skúšobni. Linky nájdete pod textom. Sprievodný text nechám opäť na Miňa, ktorý to vie najlepšie. Nech sa páči, bez korekcie:

„Takže deviatka komplet ready! Z Popradu ku nám zavíta kommando POTHRATOR! Pre mňa fest nová banda. Vďaka Hlukoskopu mám ozaj prehľad, kde čo sa varí a koho kde zabilo! Chlapčiská majú fešnej image a hobľujú v tempách sťa dobrého nemeckého porna. NECROSANCTUM stihli už u nás zarvať v minulosti. Tak prečo nepodporiť ešte raz túto kapelku. Ich basgitarista je podnikateľ. Patria mu všetky nočné kluby v okolí Púchova. Keďže má stálu klientelu z Albánska, nemájú moc času koncertovať. Preto po dlhej dobe bude ich set jeba vidieť! BLOODY REDEMPTION. Úderka z Revúcej má vonku, skvelú dosku Infected minds, ktorá vyšla u CZ labelu Suport underground v digi podobe. Chlapci budú do vás prášiť death metal ako keď v rukách operieš zajebanú košeľu! Ich basák je strašne sexy a vďaka tomu dokážu predávať, na koncerte aj osobné veci. Občas idú domov nahí po koncerte. Posledná lopata na koniec je spolok PERFORMED. Pornoherci z Prievidze vedia, ako rozbehnúť ten správni metalovej striptíz! Isto si vypočujeme aj dáke hnojárne z EP Thick Fume Of Dependencies plus new songes. Každopádne nebudem hrať, takže konečne sa vám budem viacej venovať, slopať a robiť bordelos!!! Heslo koncertu Sex on the metal bitch abo 100000ton patalií. Teším sa na vás, a aj celí mejdan v mene Krista.

POTHRATOR – Death-grind/Poprad
https://www.facebook.com/pages/category/Musician-Band/Pothrator-1684756358287085/

NECROSANCTUM – Brutal -death/Lednické Rovné
https://www.facebook.com/Necrosanctumsk/

BLOODY REDEMPTION – Old School Death Metal/Revúca
https://www.facebook.com/bloodyredemptionRA/?ref=br_rs

PERFORMED – Thrash – metal/Prievidza
https://www.facebook.com/performedmetal/

Afterka po koncerte ak sa bude slopať! 4 mince aby si sa dostal dovnútra. Nezabudnite si umyť pazuchy, nech nás tam nejebne hneď pri štarte akcie!“

Ako som spomínal, väčšinu kapiel sme navštívili v skúšobni. Tak ak máte chuť, môžete si to pozrieť.

BLOODY REDEMPTION:
Rozhovor TU
Skladby zo skúšobne TU

POTHRATOR:
Rozhovor TU
Skladby zo skúšobne TU

NECROSANCTUM:
Rozhovor TU
Skladby zo skúšobne TU

FB event: https://www.facebook.com/events/774627466220839/

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.