MINOR UG Day po siedmykrát!

Minor Ug Day vol.7

DOBYTČÍ MOR, NECROSANTCUM, FROZEN BLOOD, ACHSAR, 11. november 2017, Klub Kolečko, Žilina

Minor Ug Day vol.7

Minor Ug Day vol.7

Miňová UG akcia sa opäť blíži! Ak máš rád poriadne metalové tóny, chuť sa odviazať a pritom ťa neurazí holá riť, tak švihaj do Žiliny na ďalší MINOR UG DAY!

Miňo si tradične pripravil pozvánku na svoj štýl: „Nooooooo hell on! Tákže keď skončí leto a vy sa preberiete s festivalových opíc a ja s vami. A budete mať čas a tri oči na vstup a 10e ve vačku na pivo a cigy. Možete dojsť na ďalšie pokračovanie mojho candrbálu kde klasicky sa servítka nebere pred hubu a spanie na hajzli je normálna vec! A kto že nám bude tentokrát likvidovať komerčnú nekultúru a náboženske líčka! Ako prvá sa odprezentuje Bratislavská horda FRPZEN BLOOD. Chlapčiská najebú čarnej Blackened death všade v klube kde sa bude dať. Hneď od začiatku nakladačka. Druhá formácia bude legendárna stará škola CZ Grindcoru DOBYTČÍ MOR! Chliev prvej triedy priamo s Frýdku Místku! O kapelku sa stará Delinger super týpek a v podstate stojí za ňou celé grindcorecomando GRINDERS S FM! Ak sa dovalia myslím že už nespravím žiadnu akciu. NECROSANCTUM sú tiež čo člen kapelky to model až na bubeníka ten má necelích 15rokou a najkrajšie vlásky na svete. Najebú do vás poriadny SK brutal death až budete plačkať v kúte! ACHSAR predstavovať nemusím! Levičania vedia rozhýbať. Do kolečka dokola pojdeme všetci s pivom dopoľa. Ak budete poslúchať jebnú po vás kapustu! Čo dodať na záver. Pri vstupe clasicky CREW people od MINOR bandu: Verča, ja, Bielko a ešte nejaká gorila. Dúfam že to tam poriadne rozjebete a aj seba a aj mňa!!!! Ako vžy všetko povolené. Vstup má zakázany iba cirkevný hodnostár a jeho ofce!!! Teším sa ako svatý na hostiu dúfam že aj vy! ZAHLUŠ BOHA!!!666!!!“

Line-up:

FROZEN BLOOD 19:00-20:00
https://www.facebook.com/FrozenBloodBand/?fref=ts

DOBYTČÍ MOR 20:00-21:00
https://www.facebook.com/dobytcimor/?fref=ts

NECROSANTCUM 21:00-22:00
https://www.facebook.com/Necrosanctumsk/?fref=ts

ACHSAR 22:00-23:00
https://www.facebook.com/achsarofficial/?fref=ts

FB event: https://www.facebook.com/events/1130586023718131/

Promo text: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.