Martinská pagan metalová formácia RAMCHAT vydáva svoj štvrtý štúdiový album s názvom „Znelo lesom“

CD cover

Pagan metalisti RAMCHAT vypustia do sveta už svoj štvrtý album, ktorý ponesie názov „Znelo lesom“.

CD vyjde v klasickej plastovej škatuľke ako aj v digipack forme, vinylová LP iba v obmedzenom limitovanom počte (ak máte záujem, konajte, viac ako polovica kusov už je zajednaná. Objednávať ho môžete TU.

CD cover

CD cover

„Po troch rokoch odmlky prichádzame s ďalším radovým albumom. RAMCHAT stoja na riffoch, silných refrénoch a kvalitných textoch, a myslím si, že sme tieto naše klady na novom materiály dotiahli do nášho možného maxima. Rovnako zvuk sa nám vydaril, nahrávka má vďaka moravskému štúdiu GM mocný sound,“ vyjadril sa líder kapely, gitarista a textár Pavel „Hirax“ Baričák.

Album vyjde v spolupráci kapely a slovenského agilného labelu Slovak Metal Army. Žiaľ, druhý ročník festivalu KrutoFest, kde mala kapela pokrstiť „Znelo lesom“ sa musel preložiť na jar 2021. Napriek tomu nosiče vyjdu v avízovanom termíne – v piatok, trinásteho novembra. RAMCHAT v tieto dni zverejnili ďalší pilotný singel a to pieseň „V čase popadaje“ a pripravil k novinke aj nové tričká, ktoré si môžete objednať TU.

Tlačová správa

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/ramchatband/

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.