MALOKARPATAN sa hlási o slovo!

Malokarpatan

Čerstvé správy priamo z black metalového tábora!

Malokarpatan

Malokarpatan

Black metalisti MALOKARPATAN dávajú na známosť, že nový album je na spadnutie! Ponesie názov „Nordkarpatenland“, vyjde 31. októbra, pre Európu zaobstaráva vydanie Invictus Productions z Írska, v USA to vyjde pod The AJNA Offensive. Skladieb je dokopy 10, nahrávalo sa v Prahe v štúdiu Hostivař so Zdeňkom Šikýřom, následne to prešlo remixom v Novom Meste n. Váhom s Jurajom Lehutom, ktorý robil napr. aj posledný Algor. Čo znamená názov? „Nordkarpatenland je starý nemecký názov pre Slovensko, chceli sme nejaký jednoduchý/úderný názov, ktorý by vystihoval podstatu albumu.„

Obal pre CD verziu si zobral pod taktovku Dávid Glomba a o LP verziu coveru sa postará Zbigniew Bielak. Čo sa týka hostí, tak sa môžeme tešiť na speváčku/klávesáčku Annick Giroux z kanadskej kapely Cauchemar a na Necrococka z Master´s Hammer (môžeme ho započuť v prvej zverejnenej piesni, o kúsok nižšie).

Ako ukážku si pripravili pieseň „V hustej hore na stračích nohách striga chalupu svoju ukrýva“, ktorú si môžete vypočuť TU.

Link na kapelu:
FB
bandcamp

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.