MACHINA BAPHOMETA vypúšťa supernovu!

MACHINA BAPHOMETA - Supernova

U MACHINA BAPHOMETA sa pohli ľady!

MACHINA BAPHOMETA - Supernova

MACHINA BAPHOMETA – Supernova

Black metalisti MACHINA BAPHOMETA zverejnili dve skladby („Supernova“ a „Chaostar“) z chystaného albumu „Supernova“. „Album je tematicky koncepčný, zaoberá sa odvrátenou stranou kozmu, deštrukcii hviezd, trochu mytológie k tomu a podobne,“ hovorí T. Nahrávalo sa u Maťa Barlu v Poprade. „Napriek občasnej kritike na tohto pána na scéne sa nám s ním spolupracuje veľmi dobre a dosiahli sme zvuk, aký sme chceli,“ dodáva T. Na albume bude 9 skladieb s celkovou dĺžkou 52 minút.

Názvy skladieb:
1. Supernova
2. On the Ruins of Empires
3. Chaostar
4. By the Depth of Cosmos
5. Deimos Kai Fobos
6. Black Hole
7. Worlds in the Darkness
8. The Event Horizont
9. Onset of Collapse of All

Čo sa týka zverejneného obrázka, hovorí T.: „Obrázok je zadná strana albumu s tracklistom a zobrazuje čiernu dieru. Autorom je Bes.“ Taktiež ma zaujímal príchod Roba do kapely. „Robo sa stal členom kapely krátko po vydaní prvého EP na ktorom búchal ešte Daimonion z Pagan Spirit, ktoré sa mu dostalo do ruky. Okrem toho, že vytvoril bicie k nášmu debutu v súčasnosti sa aktívne podieľa na tvorbe nových songov,“ upresňuje T.

MC verzia albumu vyjde čoskoro u Mor Ho Prod. Na CD verziu hľadajú vydavateľa, ak by sa niekto našiel, stačí kontaktovať kapelu.

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/machinabaphometa
https://machinabaphometa1.bandcamp.com/releases

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.