LUNOKHOD vydá zo seba hnev!

LUNOKHOD - Hnev

LUNOKHOD hlási nový album!

LUNOKHOD - Hnev

LUNOKHOD – Hnev

Alternatívne ladení hardcoristi LUNOKHOD z Košíc vypustia v januári 2019 nový album s názvom „Hnev“ (pôjde o samovydanie). Bude obsahovať 12 piesní (všetky po slovensky) a ako prvú ukážku nám predstavujú pieseň „Nie je čas“ (réžia: Oto Novák), ktorú nájdete dole pod textom. Album si nahrávali sami (DIY) a mixoval ho Jan Terpák.

Pieseň „Nie je čas“ pojednáva o presvedčení o svojej pravde, kde nie je priestor na kompromisy – ide o presadenie myšlienok, ktoré môžu pomôcť svetu stať sa lepším miestom. Pojednáva o kritickom, ale zároveň pozitívnom myslení.

Cover albumu súvisí s textami. Album je o postoji jednotlivca voči svojmu okoliu, o jeho pocitoch voči spoločnosti, ktorá sa ho snaží pohltiť, meniť, prikazovať, škatuľkovať. Týka sa bežných ľudí, ktorí často zistia, že sa ocitli sami zoči-voči neschopnému bezcitnému systému. Ale nevzdajú sa. Napriek všetkým prekážkam bojujú kúsok po kúsku odhodlane ďalej proti obrovskej presile. Neospevovaní hrdinovia bežného života. To je hardcore podľa LUNOKHOD!

Chalani taktiež majú nového basáka – Rišo Rohál, ktorý pomáha aj s vokálom.

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/lunokhodband/
https://bandzone.cz/lunokhod
https://lunokhodband.bandcamp.com/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.