Kto sme?


 

kto-sme

 

Prečo?

Podstatou projektu Hlukoskop je priblížiť metalový underground fanúšikom. Ukázať zákutia skúšobní, predstaviť kapely priamo pri čine a prehodiť s nimi pár slov. Preniesť atmosféru koncertu priamo z podzemia a zachytiť ich pot a drinu objektívom kamery. Zameriame sa nielen na ich spovede, ale prehodíme reč aj s organizátormi.

Hlukoskop nie je len o videách, ale aj o písanom slove. Budete tu môcť nájsť recenzie na nové albumy, rozhovory, reporty z akcií, taktiež novinky z nášho undergroundu a prehľad chystaných koncertov.

Základnou myšlienkou je podpora hlavne slovenských kapiel a koncertov na našom území.

Kto?

Pavol Šubert

Funkcia: videomaker, webmaster

Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!

 

Lukáš Polák

Funkcia: šéfredaktor

Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.

 

Videokamera Canon Legria HF G25

canon

Funkcia: „kamerovať“ underground

Natáčať a chuť podporovať scénu má v objektíve už od výroby. Tento zápal a talent v nej objavil jej šťastný majiteľ Pavol, ktorý ju trénuje a motivuje stále k lepším výkonom.