Kopec noviniek zo stajne RAMCHAT

RAMCHAT

Kopec noviniek z tábora RAMCHAT.

RAMCHAT

RAMCHAT

Pagan metalisti RAMCHAT z Martina uverejnili na svojom YouTube kanály svoj nový song Spanšteli sme! Jedná sa o B stranu z chystaného limitovaného vinylového EP Jastrab, ktoré má vyjsť o týždeň. Ak máte o túto raritu záujem, píšte rýchlo kapele, lebo zoznam záujemcov sa uzatvára. A stranu s titulnou piesňou Jastrab kapela zverejní začiatkom roka 2019. Elektronickú verziu novej piesne „Spanšteli sme!“ nájdete na BandCamp profile kapely.

S vinylovou nádielkou RAMCHAT nekončí, lebo majú vonka aj LP ich tretieho albumu Nepočaria!. O vydanie sa postaralo vydavateľstvo Metal Age Productions a z českej strany Pařát. Slovenskí fanúšikovia nájdu LP v Hirax shope.

Sociálne ladený text čerstvo zverejnenej piesni Spanšteli sme! z Hiraxovho pera reže do živého: „Spanšteli sme, zleniveli, každá blbosť nás vykoľají. Ego, prachy všetko velí, diamant sa tlakom celí! Vo všetkom sme premúdrelí, v súdení sme majstri zrelí, bez býka krava neotelí, pozor, aby sme nezľudšteli!“. Autor sa k textu vyjadril nasledovne: „Bolo už na čase napísať niečo k tejto téme. Iba reflektujeme náladu v spoločnosti. Namiesto toho, aby sme začali držať spolu a viedli konštruktívny dialóg, tápeme, blúdime a hádame sa. A je jedno o akú tému sa jedná.“

K spomínanému vinylovému EP skupina vydala aj tričko, ktoré nájdete taktiež v HIRAX Shope. Je to viac ako rok, čo Ramchat prichádza s novým tričkovým motívom a tvrdí, že prechádza na iný štýl grafiky, akú mal doteraz. Zhodnotenie necháme na vás…

Koncerty RAMCHAT:
25. 1. 2019, 19 hod, Vrútky, RC Mlyn: Ramchat, Depresy, Sorgoth

26. 1. 2019, 19 hod, Trenčín, klub Lúč: Ramchat, Depresy, Coldblooded

09. 2. 2019, 19 hod, Senica, Club 61: Ramchat, Soul Wild Aeon

15. 2. 2019, 19 hod, Košice, klub Colloseum: Ramchat, Depresy, IRIA

16. 2. 2019, 19 hod, Prešov, klub Amfiteáter: Ramchat, Depresy, IRIA

22. 3, 2019, 19 hod, Žilina, klub 12 opíc: Ramchat, Depresy, Sorgoth

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.