Koncert Infected Chaos, Eteritus, Inprobus v Ružomberku

Koncert Infected Chaos, Eteritus, Inprobus

Infected Chaos, Eteritus, Inprobus, 19. september 2020, Nové Korzo, Ružomberok

Koncert Infected Chaos, Eteritus, Inprobus

Koncert – Infected Chaos, Eteritus, Inprobus

Príďte si užiť skvelý koncert do známeho Ružomberského Nového Korza. INFECTED CHAOS z Rakúska už u nás vystupovali a ich death metal je dnes ešte dravejší a tvrdší. Kapela dokonca chystá novú dosku.

ETERITUS z Poľska sa vracajú na Slovensko, avšak v Ružomberku ešte nehrali. Majú však na nový album podpísané vydanie práve s Immortal Souls Productions. Old school death metal severského strihu určite nadchne.

Predkapela INPROBUS vydala svoj demáč na etikete Slovak Metal Army. Ich groovy deathrashing vám rozbije rypáky.

Koncert sa uskutoční za každého počasia, v klube Nové Korzo a o presnom priebehu budeme informovať na udalosti TU. Očakávame, že sa môžu síce zmeniť nejaké tie Covid-19 pravidlá, ale maximálne by sa to malo týkať posunutia samotných hracích časov. K dispozícii bude distro SMA, berte si pre každý prípad rúška, dezinfekcia je pri vstupe. Vlezné je biednych 6€ tak verím, že vás príde aspoň stovec.

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.