KlubovnaFajtfest Night v Bratislave

KlubovnaFajtfest Night

Hudobné médium a movement Klubovna a Fajtfest si plnia set a konečne so svojou KlubovnaFajtfest Night vyrazia za hranice. A to rovno do zeme našich bratov zo Slovenska. Brtníci z Klubovny a Fajtfestový kopec prichádzajú do Bratislavy dobiť a rozmoshovať ďalšiu krajinu!

KlubovnaFajtfest Night

KlubovnaFajtfest Night

V sobotu 11.9 odštartujeme jesennú klubovú sezónu vo veľkom štýle. Na jej štarte sa môžete tešiť na VIP zostavu, ktorú sme poskladali na Slovensku a v Českej Republike. Radosť a intenzívny zážitok sa postarajú nadupaní Abyss Above, hosťujúci Stellaris, legendárni Head2down, headlinujúci Stercore a rapujúci Slovák, žijúci v Česku, RNZ!

Záverečný čardáš potom zaobstará známa Klubovna Pouštěčka. Poďte s nami podporiť corovú špicku a urobiť poriadnu Československú corovú veselicu!

LINE-UP:
Stercore
Head2Down
Abyss Above
Stellaris
RNZ

Klubovna Afterparty
VSTUPNÉ (pouze na místě): 8€
TEST – Áno (nebude požadovaný pri vstupe, no aj napriek tomu je POVINNOSŤ mať antigénový test pri sebe, nie starší ako 72h alebo PCR test, nie starší ako 7 dní. Vezmite si taktiež respirátor)
Rozostupy: Áno
Miesta na sedenie: Áno
PRE VIAC INFORMÁCIÍ SLEDUJTE TAKTIEŽ TIETO KANÁLY:
www.klubovna.net
www.fajtfest.cz
http://bit.ly/IGKlubovna

Tlačová správa – Klubovna x Fajtfest

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.