KEEP OF KALESSIN vystúpia v Banskej Bystrici

KEEP OF KALESSIN - plagát

KEEP OF KALESSIN, SHADE EMPIRE, SKINNED, 21. 6. 2019, Rock klub Tartaros, Banská Bystrica

KEEP OF KALESSIN - plagát

KEEP OF KALESSIN – plagát

Drak Kalessin sa zobúdza z príbehov Ursuli K. Le Guinovej a mieri na turné po Európe. Nórska kapela KEEP OF KALESSIN, ktorá funguje s prestávkami viac než 20 rokov navštívi aj Slovensko a jedinou zastávkou bude Banská Bystrica a nebude to nikde inde ako v Rock Klube Tartaros. Gitarista a skladateľ Keep of Kalessin, Obsidian Claw, predvedie svoje jedinečné gitarové umenie na Slovensku po dlhých rokoch.

Spolu s Nórmi sa na tomto turné predstavia aj ďalší Severania. Fíni SHADE EMPIRE vydali svoj posledný album „Poetry of the Ill-Minded“ pod osvedčenou značkou Candlelight records a na ich melodický industrial black/death sa môžete tešiť práve počas tohto turné.

Žánrovo pestrú trojicu doplní veľmi dobre známa americká death metalová kapela SKINNED. Minulý rok im vyšiel vysoko hodnotený album „Shadow Syndicate“. Partia okolo Travisa Weickuma, lídra kapely už od roku 1996 príde nadeliť to pravé „death metalové“.

Čoskoro taktiež predstaví slovenský support pre tento koncert. Kapely, ktoré majú záujem si zahrať, nech píšu na email: booking.tartaros@gmail.com

Kde: Rock klub Tartaros, Banská Bystrica
Kedy: 21. 6. 2019 (piatok)
Vstupné: predpredaj: 15€, na mieste 18€ (predpredaj v sieti: www.ticketlive.sk)
FB event: https://www.facebook.com/events/383830535803662/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.