Karma To Burn v Košiciach!


Plagát

Plagát

Karma to Burn (desert/stoner rock, USA)
Legenda svojho žánru sformovaná v Západnej Virginii. Hutné groovy riffy, ktoré v sebe skĺbili celú hardrockovú históriu počnúc psychadelicko-euforickými náladami 60tych rokov končiac modernými chladnými digitálnymi zvukmi. Úderom prvého tónu dokážu aj bez vokálov vtiahnuť diváka do hĺbky svojej tvorby až kým to celé neskončí. Hudobná horská dráha pod vplyvom halucinogénov! Na tomto koncerte sa môžete tešiť na prezentovanie ich nového albumu a taktiež staré pecky.

http://www.k2burn.net/
https://www.facebook.com/karmatoburnofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=8bcCZ-tor8g

Scaramanga (stoner rock, Košice)
Jediná stoner rocková kapela v Košiciach, ktorá to robí naozaj kvalitne a na ich muzike počuť, že členovia sú v tomto žánri už dlhú dobu ako doma. Začiatkom roka si u nás pokrstili ich debutový album, na ktorom sa im podarilo splodiť hlbokú hudobno-vesmírnu odyseu, od ktorej človek nechce aby niekedy skončila. Rovnaký efekt dokážu vytvoriť naživo, takže neváhaj, okoštuj a príď zažiť!

https://scaramanga.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/Scaramanga-1502205393336953/

FAT (sludge/stoner, Stropkov)
Novinka na slovenskej scéne, vyskladaná z členov Grinding Jesus Brothers + nová posila z Roxoru na gitare, ktorá vám obvykle čapuje pivečká v pokhoi-i. Koncertnú premiéru mali toto leto na narodeninách nášho klubu, kde prevdiedli to, že aj na slovenskú sa môže zrodiť ťažkotonážne hlukové bahno na vysokej úrovni. Ak si pupkatý milovník zelenej farby, fuzz pedálov a high-volume, určite si nenechaj ujsť! Zatiaľ bez nahrávky, no určite nesklamú!

KEDY: 14.10.2016 (piatok)
KDE: Collosseum club, 777 – horné poschodie, Dominikánske námestie č. 35
ZA: 6€ predpredaj v klube/7€ na mieste
FUZZ MY ASS!
http://obscure.cz/cs/
http://www.collosseum.sk/
https://www.facebook.com/collosseumclub/

Tlačová správa

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.