JANESESSION chystá novinku pod vianočný stromček

JANESESSION

Slovenská hard ´n´ heavy stálica JANESESSION, vedená charizmatickou divožienkou Jane Razor, hlási po dvoch rokoch ticha novinku.

JANESESSION

JANESESSION

Na štedrý deň 24. 12. 2020 vychádza na všetkých elektronických platformách u vydavateľstva Mars Group kompilácia úplne všetkých po slovensky spievaných peciek od JANESESSION. Následne na to vychádza aj CD verzia albumu. Väčšina zo skladieb je na CD úplne po prvýkrát. Album sa bude volať „Ja to dám! (2013 – 2016)“. Zoznam elektronických platforiem nájdete v najbližších dňoch na Facebooku kapely. CD si môžete objednať už teraz na: management.janesession@gmail.com

Klip: https://www.youtube.com/watch?v=c2Qc7A2YMwI

Stránky:
https://www.facebook.com/jane.razor.janesession
https://bandzone.cz/janesession

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.