IRIA povoláva pieseň „Höllen Marsch“ do boja!

IRIA - Höllen Marsch

IRIA šíri čierny kov pomocou nového videoklipu!

IRIA - Höllen Marsch

IRIA – Höllen Marsch

Black metalisti IRIA z Prešova natočili nový videoklip k piesni „Höllen Marsch“. Klip sa natáčal v domácej skúšobni a sú v ňom použité vojnové zábery z voľne dostupných archívov. Text pochádza z pera bývalého bubeníka Sagusa, no bol zrevidovaný, preložený a dokončený Nihilom. Lyrická stránka je inšpirovaná tým ako Tretia ríša experimentovala s okultizmom, aby zvrátila priebeh druhej svetovej vojny vo svoj prospech. Text spolu s vizuálnou stránkou sledujú a podčiarkujú deštrukciu a apokalyptického ducha piesne. Celé to zrežíroval a postrihal Nihil.

Pieseň „Höllen Marsch“, ako aj nedávno zverejnená pieseň „The Day When I Shall Rule“ (o ktorej sa môžete dozvedieť viac TU), pochádza z chystaného albumu, ktorý ponesie názov „Pagan Terror“. Bicie sa nahrávali u Maťa Barlu v Poprade a zvyšok v Xi studio, priamo u Nihila, ktorý sa postaral aj o výsledný zvuk nahrávky.

Keď sa chcete dozvedieť viac o novom albume a kapele, kuknite si náš rozhovor TU alebo skladby priamo zo skúšobne TU.

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/iriablackmetal/
https://iria.bandcamp.com/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.