Hlukoskop VLOG 1 – Technická stránka veci

VLOG 1

Hlukoskop VLOG #1 – Technická stránka veci

VLOG 1

Videá tohto typu boli v pláne už od vzniku Hlukoskopu a mali byť zaradené medzi naše klasické Epizódy. Neskôr sa však vyvinuli svojou vlastnou cestou a až na pár špeciálnych, sú všetky venované hlavne rozhovorom s kapelami v skúšobniach a na koncertoch. Z toho dôvodu sme to nechceli miešať a hľadali sme iné spôsoby. Popritom neskôr prišli vaše obľúbené Unboxingy a tam sa ten systém videí ukázal ako skvelé riešenie pre všetky ostatné VLOGy.

O čom budú všetky nasledujúce VLOGy?
O všetkom čo sa týka SK metalu. A preto veľmi radi vo videách podporíme: hlavne SK kapely (výnimočne aj CZ) a ich nové albumy, SK vydavateľstvá, organizátorov koncertov a festivalov na Slovensku. Spolupráci a novým nápadom sme vždy otvorení.

O čom je tento prvý VLOG?
Ten som poňal netradične a rozhodol som sa ním odpovedať na veľmi časté otázky ohľadom našej techniky. Dozviete sa akú máme techniku, ako ju používame, prečo tak a nie inak. A mnoho ďalších zaujímavostí spojených s technickými komplikáciami na našej púti za metalom.

Poznámka: Svojmu ťažkopádnemu vyjadrovaniu som opäť dal zabrať. Tak schválne, koľkokrát som zopakoval slovíčka a slovné spojenia ako: „takisto“, „a tak ďalej“, „čiže“, „tak“, „takže“, „situácia/e/u“ ? 😀

Hudba:
Abstract – The Stone

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!